MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 11525332
nr 1152 5332
Fåtölj
"Circle chair", Hans Olsen, diameter: 76,1950-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:43:14
300 kr
400 kr